دعوت به همکاری

مدتی است که وب سایت Viwo با ارائه تازه ترین اخبار فناوری و گیم در کنار شما دوستداران فناوری و تکنولوژی بوده است. در این مدت تیم Viwo تمام تلاش خود را بر این بنا نهاده تا بتواند با اراده محتوای متنوع و جامع پاسخگوی سلیقه های گوناگون شما همراهان عزیز باشد. با گذشت  زمان و با وسعت بخشیدن به فعالیت ها و ماموریتهای سایت حال به تعدادی همکار در بخش تولید محتوا نیازمندیم. با وجود اینکه تمرکز ما پوشش اخبار تکنولوژی ، محصولات مصرفی الکترونیکی و رویدادهای مرتبط با آنهاست، اما موضوعات دیگر، از تازه های علم و هنر گرفته تا مسائل فرهنگی و سبک زندگی را هم پوشش می دهیم تنها کافیست ته مایه ای از تکنولوژی در این شاخه ها ما را جذب کند.

employee-benefits

پوشش اخبار تکنولوژی کار آسانی نیست. نیاز به همگام ماندن دائمی با اخبار تکنولوژی را در کنار معیارهای بالای ما قرار دهید، تا سختی همکاری با Viwo بیشتر نمایان شود . اگر ماهنامه ها برای انتشار هر شماره خود مارانتی یک ماهه دارند، یا اگر هفته نامه ها مارانتی هفتگی و یا روزنامه مارانتی روزانه دارد، Viwo مارانتی ساعت به ساعت و دقیقه به دقیقه در طول روز دارد.

ما همکارانی در سطح خودمان یا بالاتر می خواهیم. نه افرادی که به نوشتن به چشم تفریح یا شغل چندم نگاه می کنند. ما برای پذیرفتن شما در جمع خودمان به دنبال شرایطی می باشیم که در زیر به آنها می پردازیم:

الف) علاقه قلبی به تازه های تکنولوژی و پیش قدم شدن نه فقط برای کسب درآمد بلکه برای لذت بردن از کار. اگر علاقه مند به این کار نباشید سختی کار نیز برایتان قابل تحمل نخواهد بود و علت اهمیت زیادی که ما برای سرعت و دقت در خبر رسانی قائل هستیم را درک نخواهید کرد و در فرآیند طاقت فرسای یادگیری کار، به مشکل خواهید خورد و ساعت های بعضا سخت و غیر متعارف کار برایتان شبیه بیگاری جلوه می کند و در مجموع تعامل خوبی با هم نخواهیم داست.

ب) در هر سال در چند مقطع کوتاه، از جمله نمایشگاه های سالانه و رویدادهای معرفی محصول شرکت های بزرگ ما با بارانی از معرفی محصولات و دستاوردهای جدید رو به رو می شویم که شایسته پوشش مناسب اند. پس تیم Viwo با تمرکزی دو چندان به پوشش آن می پردازد.

علاقه مندان به همکاری با این مجموعه باید از خود بپرسند آیا آماده هستند تا چند روز در سال انرژی خود را کاملا وقف پوشش شایسته این هیجان ها کنند؟؟؟

ج) دانش وسیع در تهیه خبرهای داخلی و خارجی حوزه فناوری و دقت بالا و توجه به جزئیات در تهیه و تولید محتوا

د) تسلط بر زبان انگلیسی و ترجمه متون فناوری و تکنولوژی، در این راستا ما به دنبال مترجمانی هستیم که هم به پوشش خبرهای تکنولوژی علاقه دارند و هم به تهیه مطالبی در باب دانستنی های عمومی. ما در Viwo به دنبال تهیه مطالب علمی و یا فنی به اصطلاح ” عمیق ” یا ” تخصصی ” نیستیم. هدف ما تهیه محتوا برای افزودن به دانش مخاطب عام است و علاقه ای به تهیه مطلب برای مخاطب خاص نداریم.

علاقه مندان برای همکاری با Viwo می توانند با ایمیل viwomag@gmail.com تماس بگیرند و در بخش موضوع فقط کلمه ” همکاری ” را قید کنند و ایمیلشان شامل موارد زیر باشد:

۱- نام نام خانوادگی

۲- سن

۳- محل سکونت و آخرین مدرک تحصیلی

۴- سوابق وبلاگ نویسی در حوزه تکنولوژی( فهرست وار همراه با لینک یا تصویر مطلب)

۵- میزان تسلط بر کامپیوتر و نرم افزارها و سیستم عامل مورد استفاده و …

۶- یک نمونه مطلب تهیه شده از بین مقالات جدید رسانه های معتبر انگلیسی زبان همراه با بیش از ۱۵۰۰ کلمه یا بیشتر به صورت PDF به همراه آدرس سایت (ضمیمه ایمیل)

۷- تلفن تماس

در صورت مناسب تشخیص دادن سوابق یا نمونه مطلب ارسالی، Viwo با شما تماس خواهد گرفت تا ادامه فرآیند همکاری را شرح دهد. مراحل بعدی شامل دریافت مطالب آزمایشی، همکاری آزمایشی، همکاری موقت، و همکاری قراردادی خواهد بود.