مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

هوآوی ساخت گوشی ارزان-قیمت را کنار می‌گذارد

برند هوآوی را دیگر با گوشی‌های ارزان‌قیمت و پایین‌رده نمی‌شناسیم و این شرکت، در حال حاضر بهترین گوشی‌های هوشمند دنیا را می‌سازد. شرکت هوآوی سومین برند بزرگ سازنده‌ی گوشی هوشمند در دنیا است و این موضوع، به خاطر ساخت گوشی‌های ارزان-قیمت نیست.

مدیر عامل هوآوی اخیرا گفته که ساخت گوشی‌های پایین‌رده و ارزان-قیمت، برای‌شان سود زیادی ندارد.

شرکت هوآوی چند وقتی است که سعی می‌کند خود را متفاوت از گذشته نشان دهد. با اینکه این برند با گوشی‌های هوشمند ارزان-قیمت شناخته می‌شد، ولی هوآوی اخیرا تلاش کرده تا با طراحی گوشی‌های بالارده و هم‌چنین برگزاری کنفرانس‌های خبری شبیه به اپل، ذهنیت افراد را نسبت خود تغییر دهد. هوآوی تصمیم گرفته تا حتی ساخت گوشی‌های ارزان-قیمت را کنار بگذارد.

«ریچارد یو»، ‌مدیر عامل هوآوی، اخیرا گفته که ساخت گوشی‌های پایین‌رده و ارزان-قیمت، برای‌شان سود زیادی ندارد و می‌خواهند از بازار این گوشی‌ها خارج شوند. ریچارد یو تایید کرده که شرکتش می‌خواهد از این پس فقط روی ساخت گوشی‌ها و دستگاه‌های گران‌قیمت تمرکز کند؛ چون بازار رقابتی سالم‌تری برای این گوشی‌ها وجود دارد.

به نظر می‌رسد هوآوی بخواهد حتی به بازار ایالات متحده هم وارد شود. با این حال، مطمئن هستیم که پرچم‌دارهای هوآوی همگی در ایالات متحده هم عرضه خواهند شد.

‌[template id=”1077″]source:digikalamag

منبع: Phone