مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

نظر خالق Star Wars درمورد فیلم Star Wars: Rogue One چیست؟

جورج لوکاس، خالق دنیای «جنگ ستارگان» (Star Wars)، مدتی پیش قسمت هفتم مجموعه‌فیلم‌های Star Wars (با نام The Force Awakens) را مورد ستایش قرار داد و حسابی از آن تعریف کرد و حال به‌تازگی درمورد جدیدترین فیلم این مجموعه – که با نام «جنگ ستارگان: روگ وان» (Star Wars: Rogue One) شناخته می‌شود – اظهارنظر کرده است.

 

در جریان برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برای فیلم سینمایی Star Wars: Rogue One در شهر سان فرانسیسکو، گرث ادواردز، کارگردان فیلم، گفت که به‌تازگی این فیلم را به جورج لوکاس نشان داده است و او هم بسیار از آن خوشش آمده:

دو روز پیش تصمیم گرفتیم که فیلم را به جورج نشان دهیم؛ بعد از تماشای فیلم، دیروز با او تماس گرفتم و صحبت کوتاهی با هم داشتیم. نمی‌خواهم از طرف او حرف بزنم، اما می‌توانم صادقانه به شما بگویم که خودم تا سر حد مرگ خوشحالم! جورج به من گفت که واقعا فیلم را دوست داشته است و این موضوع بسیار با ارزش است. با تمام احترامی که برای همه قائلم، صادقانه باید بگویم که این حرف از لوکاس، مهم‌ترین بررسی از این فیلم برای من است.

 

او در ادامه گفت:

گفت‌و‌گوی خودم با لوکاس درمورد جنگ ستارگان: روگ وان را هیچ‌گاه فراموش نخواهم کرد؛ نظر او واقعا با ارزش است و برای من، یک دنیا ارزش دارد.

 

فیلم سینمایی Star Wars: Rogue One در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد

star-wars

[template id=”1077″]

منبع:GAMESPOT-techshot