مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

فروش روز اول Fortnite از ۵۰۰ هزار نسخه گذشت

همه می‌دانیم که بازی «فورت‌نایت» (Fortnite) قرار است از سال آینده، به صورت رایگان عرضه شود، ولی این موضوع اصلا جلوی فروش آن را نگرفته است.

بازی قرار است در نسخه‌ی نهایی خود، رایگان و Free-to-play باشد.

فورت‌نایت، ادغامی از یک اکشن سوم شخص و یک بازی دفاغ از قلعه و استراتژی است. استودیوی بازی‌سازی «اپیک گیمز» (Epic Games)، یعنی سازنده‌ی مجموعه بازی‌های آنریل تورنمنت و Gears of War، پنج سال روی بازی فورت‌نایت کار کرده است. با این حال، فورت‌نایت حتی هنوز هم تمام و کمال عرضه نشده است. این بازی هفته‌ی گذشته به صورت Early Access عرضه شد.

بازی قرار است در نسخه‌ی نهایی خود، رایگان و Free-to-play باشد، ولی اگر می‌خواهید از همین حالا بازی را تجربه کنید، می‌توانید آن را روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به قیمت ۴۰ دلار بخرید.

بازی‌کننده‌ها و منتقدان بازخورد بسیار خوبی نسبت به این بازی داشته‌اند. اگر هنوز هم منتظر مانده‌اید تا تصمیم بگیرید که باید فورت‌نایت را بخرید یا نه، بگذارید از رقم فروش روز اول آن بگوییم. «درن سوگ» (Darren Sugg)، کارگردان بازی فورت‌نایت، در توییتر خودش اعلام کرده بازی آن‌ها توانسته است در ۲۴ ساعت، بیش از ۵۰۰ هزار نسخه بفروشد.

اگر حاظر نیستید فورت‌نایت را فعلا بخرید، می‌توانید در سال ۲۰۱۸ به صورت رایگان آن را تجربه کنید. روند بازی فورت‌نایت را می‌توانید در قالب ویدیوی معرفی آن ببینید.

[template id=”1077″]source:digikalamag

منبع: VG247