مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شد

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شد

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شد

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شدلپ‌تاپ‌های جدید سری XPS دل و مخصوصا در مدل ۱۳ اینچ با پردازنده نسل هشتم اینتل و همینطور نمایشگری تقریبا بدون حاشیه، یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های موجود برای خرید در بازار به حساب می‌آید.

حال برخی از ویژگی‌های این سری به سری Inspiron راه پیدا کرده و در جدیدترین لپ‌تاپ Inspiron 7000 شاهد آن خواهیم بود.

سری جدید Inspiron 7000 در سه اندازه ۱۳، ۱۵ و ۱۷ اینچ با طراحی ۲ در ۱ عرضه می‌شوند و در واقع می‌توان نمایشگاه آن را به صورت کامل باز کرد و از لپ‌تاپ به عنوان تبلت استفاده کرد.

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شد

بدنه پلاستیکی این سری که در نسل قبل شاهد بودیم نیز با آلومینیوم جایگزین شده و حاشیه‌های نمایشگر نیز تا حد زیاده کم شده و بیشتر شبیه به XPS 13 شده است.

همچنین دل توانسته دوربین را در بالای نمایشگر قرار دهد که در این زمینه، Inspiron 7000 از XPS 13 شرایط بهتری دارد.

همچنین دو نسخه ۱۳ و ۱۵ اینچ گزینه رزولوشن UHD برای نمایشگر را هم خواهد داشت تا تجربه کاربری بهتری در دسترس باشد.

البته تغییرات ظاهری تنها چیزهایی جدیدی نیستند که در لپ‌تاپ‌های سری Inspiron 7000 شاهد هستیم بلکه پردازنده اصلی این لپ‌تاپ نیز به نسل هشتم پردازنده‌های اینتل ارتقا یافته است.

همچنین دو حافظه رم ۸ و ۱۶ گیگابایتی نیز جز انتخابات کاربران خواهد بود.

سری جدید لپ‌تاپ‌های دل Inspiron 7000 معرفی شدتمامی مدل‌ها از پورت USB Type-C برخوردار بوده که می‌توان از آن برای شارژ کردن لپ‌تاپ و هم به عنوان پورت نمایشگر استفاده کرد.

علاوه بر اینها، دستیار صوتی آمازون الکسا نیز در این لپ‌تاپ‌ها موجود بوده که برای اولین بار است که لپ‌تاپ‌های دل چنین ویژگی را دارند.

قیمت سری لپ‌تاپ‌های Inspiron 7000 از ۸۷۹ دلار و برای مدل پایه ۱۳ اینچی آغاز می‌شود که ارزان‌ترین لپ‌تاپ ۱۳ اینچی بازار نیست اما در کل یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود.

انتظار می‌رود هر سه نسخه از این لپ‌تاپ از ۱۰ مهر عرضه شود ولی آن‌ها برای نمایش در نمایشگاه IFA برلین حضور خواهند داشت.