مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

دو رقیب در یک قاب؛ تصویر نوت ۸ در کنار آیفون ۸

با توجه به این نکته که سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس صفحه‌نمایش ۶٫۲ اینچی دارد، شنیده شده که سامسونگ گلکسی نوت ۸ احتمالا کمی بزرگتر از این مدل است و اندازه در حدود ۶٫۳ تا ۶٫۴ اینچ دارد. اندازه‌ای که از تمام گوشی‌های نوتی که سامسونگ تا به حال عرضه کرده بزرگتر به حساب می‌آید. البته احتمالا طراحی بدون قاب این گوشی باعث می‌شود حس نکنید که یک گوشی غول پیکر را در دست گرفته‌اید.

حال اگر بدتان نمی‌آید که یک تصویر عینی‌تر از اندازه نوت ۸ داشته باشید می‌توانید تصویری که اخیرا لو رفته و نوت ۸ را در کنار آیفون ۸ نشان می‌دهد ببینید. این تصویر تفاوت اندازه این دو گوشی را نشان می‌دهد.

به هر حال اگر این تصویر، شکل و شمایل نهایی دو گوشی را نشان دهد می‌توانیم ببینیم که نوت ۸ چه اندازه‌ای دارد.

طبق شایعات منتشر شده آیفون ۸ گوشی‌ای است که از نظر اندازه‌ی نمایشگر بین آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس قرار خواهد داشت. طبق شایعات قرار است سه آیفون به بازار معرفی شوند که طبق شایعات آیفون ۷ اس ۴٫۷ اینچی، آیفون ۷ اس پلاس ۵٫۵ اینچی و آیفون ۸ اندازه‌ای معادل ۵ اینچ خواهد داشت. به همین ترتیب نوت ۸ هم حدود ۱٫۳ تا ۱٫۴ اینچ از آیفون ۸ بزرگتر است.

فکر می‌کنید اندازه نوت ۸ بیش از حد بزرگ است یا بزرگ شدن صفحه‌نمایش در کنار بی‌حاشیه بودن آن بر جذابیت آخرین گوشی سری نوت افزوده است؟ بین این دو گوشی شما کدام یک را ترجیح می‌دهید؟ آیفون ۸ یا نوت ۸؟

‌[template id=”1077″]

source:digikalamag

منبع: Ubergizmo