مجله خبری دنیای مجازی پوسته مجله خبری وردپرس

خواننده معروف، Will.i.am، از یک گجت جدید رونمایی کرد

اگر نگاهی به سوابق کاری Will.i.amبیاندازید متوجه می شوید که مدتی است سابقه او به عنوان یکی از اعضا عرصه موزیک دیگر خیلی پررنگ نیست. خواننده گروه Black Eyed Pea در چند سال اخیر مرتباً در سالن های نمایشگاه CES مشغول گشت زنی بوده و ایده های عجیب و غریبی نیز برای تولید بعضی محصولات الکترونیکی مصرفی به دست آورده است.
احتمالا نام قاب دوربین آیفون foto.sosho که این خواننده با همکاری سازنده JooJoo/Grid 10 با قیمتی 475 دلاری روانه بازار کرد را به خاطر دارید؟ شاید هم با دستبند هوشمند Puls آشنا باشید. نیاز به ذکر نیست که این خواننده و تولیدکننده موزیک رپ در طی چند سال اخیر در تعداد زیادی پروژه های فناوری با شرکت هایی مانند اپل یا کمپانی چاپ سه بعدی ، 3D Systems، مشارکت و سرمایه گذاری داشته است.
و اما آخرین گجت ارایه شده توسط این هنرمند معروف، i.am Buttons نام دارد که هدفونی بلوتوثی است که دیسک های بزرگی به آن متصل است. این دیسک ها در هنگام استفاده از هدفون در خارج از گوش قرار می گیرند. ایده این طراحی از صفحات وینیل گرامافون گرفته شده و در مواقعی که از هدفون استفاده نمی شود و هدفون دور گردن کاربر قرار دارد، این دو دیسک به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارا می باشند یکدیگر را جذب کرده و به هم می چسبند.

c03a5cad-fb89-46fd-b5f2-1a32febde2bf

Will.i.am در مصاحبه ای با تایمز گفته است که:

می دانید، همه ما دوست داریم کیف و کفشی بخریم که با لباسمان ست و هماهنگ باشد، اما به دلایلی فکر نمی کنیم که فناوری هم باید با لباس مان هماهنگ باشد. چرا که نه؟ چرا باید روند موجود را بپذیریم؟ من دوست دارم اوضاع را تغییر بدهم.

بنابراین این هدفون ها در چهار رنگ متفاوت و از فردا در اپل استورها به قیمت 230 دلار عرضه می شود تا بتوانید آن را با آیفون جدید خود ست کنید. در استور Will.i.am رنگ های دیگر غیر اپلی نیز در دسترس علاقمندان خواهد بود.

 

 

 

 

[template id=”1077″]