آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی در راه است

اپل در چند ماه آینده می‌خواهد آیپد پرو‌های جدید معرفی کند که تا این لحظه شایعات زیادی درباره‌ی آن‌ها بیرون درز کرده‌ است. در تازه‌ترین شایعات منتشر شده از این محصولات گفته شده که یک مدل کاملا جدید از آیپد پرو راهی بازار خواهد شد.

«مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از موسسه KGI گفته که شرکت اپل امسال سه مدل آیپد پرو راهی بازار می‌کند که یکی از آن‌ها ۱۰٫۵ اینچی خواهد بود. مدلی که سخت افزار قدرتمندی هم خواهد داشت. در این اطلاعات گفته شده که آیپد پرو ۲ در اندازه‌ی ۱۲٫۹ اینچ هم  راهی بازار می‌شود. یک آپید پرو ۱۰ یا ۱۰٫۵ اینچی راهی بازار می‌شود و در کنار این دو تبلت، آیپد پرو ۹٫۷ اینچی نشان داده می‌شود.

به نظر می‌رسد که مدل ۱۰ یا ۱۰٫۵ اینچی که بهترین مدل آیپد‌ پرو‌های جدید خواهد بود بدون لبه طراحی شده و فاصله صفحه نمایش از لبه‌ها بسیار کم است. احتمال می‌رود که از تراشه‌ی A10X روی این تبلت استفاده شود. براساس گفته‌های مینگ چی کو، فروش آیپد‌های جدید سال ۲۰۱۷ بین ۳۵ تا ۳۷ درصد کاهش خواهد داشت.

این موضوع دلیلی بر عدم استقبال مردم از آیپد نمی‌شود. در چند سال گذشته بازار تبلت‌ها بسیار کوچک‌تر شده و مردم کلا نیازی به خرید تبلت پیدا نمی‌کنند؛ اما با توجه به تمام این شرایط اپل قصد دارد محصولات جدیدتری راهی بازار کند.

انتظار داریم که آیپدپروهای جدید در اواخر اسفند یا اوایل فروردین ماه راهی بازار شود.

منبع: macrumors-digikalamag
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *