بلیزارد برای تولد بیست سالگی دیابلو برنامه دارد

در روز ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۶، یعنی دو روز دیگر، مجموعه بازی‌های «دیابلو» بیست ساله می‌شوند. به مناسبت این بیست سالگی، شرکت بازی‌سازی بلیزارد قرار است مرحله‌ی جدیدی به نام The Darkening of Tristram را به دیابلو ۳۳ اضافه کند. این مرحله که زمان مشخصی خواهد داشت، در ماه ژانویه عرضه خواهد شد، بازسازی سیاهچال آخر دیابلو ۱۱ است که در آن خود دیابلو را نابود می‌کنید.

با این حال، این مرحله، تنها برنامه‌ای نیست که بلیزارد برای بیست سالگی دیابلو در سر دارد. طبق خبری که بلیزارد منتشر کرده، دیگر بازی‌های این شرکت هم قرار است به مناسبت بیست سالگی دیابلو، محتوای جدیدی داشته باشند. در حالی که بیشتر بازی‌ها مثل «استارکرفت ۲» یا Overwatch فقط اسپری‌ها یا آواتارهای دیابلو را می‌گیرند، Hearthstone قرار است محتوایی عمیق‌تر به مناسبت تولد دیابلو داشته باشد.

diablo-21

تصویری بازسازی دیابلو ۱ در دیابلو ۳

محتوای بازی‌های بلیزارد به مناسبت بیست سالگی دیابلو، از این قرار است:

‌‌‌‌‌‌‌

Heroes of the Storm:

نقشه‌ی جدیدی به اسم High Heavens به بازی اضافه خواهد شد و بازی‌کننده‌ها هم‌چنین می‌توانند عکس دیابلو را بگیرند.

‌‌‌

Hearthstone:

در Tavern Brawl جدیدی که به بازی اضافه شده، شخصیتی مرموز با لیستی از کارت‌ها منتظر شماست. قرار است که قصه‌ی این شخصیت را برملا کنید.

‌‌‌‌

Overwatch:

اسپری‌های جدیدی که هر کدام یک کلاس بازی دیابلو را دارند، به بازی اضافه می‌شوند. یک آیکون پروفایل هم با عکس خود دیابلو به بازی‌کننده‌ها اهدا خواهد دش.

‌‌‌‌‌‌‌‌

Starcraft II:

می‌توانید شخص دیابلو را به عنوان یک Worker به کار بگیرید. عکس دیابلو به پرتره‌ها اضافه خواهد شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

World of Warcraft:

اتفاقاتی عجیب در ازراث روی خواهند داد و شهروندان Sanctuary با دنیایی ناشناخته برخورد خواهند کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بلیزارد از برنامه‌ی Darkening of Tristram در بلیزکان امسال رونمایی کرده بود. کسانی که دیابلو ۳ و بسته‌ای الحاقی آن را دارند، این محتوا را دریافت خواهند کرد.

منبع: Polygon
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *