رزیدنت اویل ۷ اول‌شخص است؟

رزیدنت اویل ۷ از نظر ساختار، بسیار شبیه به قسمت اول این مجموعه ساخته شده است. بازی در عمارتی بزرگ اتفاق می‌افتد؛ پر است راه‌ها و مکان‌های مخفی و هم‌چنین پازل‌هایی که باید آن‌ها را حل کنید. درست مثل بازی اول مجموعه‌ی رزیدنت اویل، هم‌چنین در این بازی مهمات زیاد پیدا نمی‌شود و کشتن زامبی‌ها، کار راحتی نیست. با این حال، هر قدر هم که این بازی شبیه به قسمت اول رزیدنت اویل ساخته شده، تغییری بزرگ آن را متفاوت با دیگر رزیدنت اویل‌ها کرده است. برخلاف تمام بازی‌های رزیدنت اویل که دوربین سوم شخص دارند، رزیدنت اویل ۷ اول شخص است.

رزیدنت اویل ۷ قرار است در روز ۲۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۷ روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

در مصاحبه‌ای تازه با وب‌سایت گیم اینفورمر، تهیه‌کننده‌ی رزیدنت اویل ۷ دلیل این تصمیم‌شان را توضیح داده است. «ماساچیکا کاواتا» درباره‌ی این تغییر گفته است: “وقتی که تصمیم گرفتیم تمرکز خود را روی ترس بگذاریم، به این نتیجه رسیدیم که با انتخاب دوربین اول شخص، می‌توانیم کاملا بازی‌کننده را در بازی غرق و تاثیرپذیری بازی را بیشتر کنیم.”

او ادامه داده است: “وقتی که بازی‌کننده خودش شخصیت اصلی می‌شود، معتقدیم که او می‌تواند ارتباطی نزدیک‌تر با اتفاقات و تجربه‌ای کاملا جدید با ترس داشته باشد.”

resident-evil-7-2-1

بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که رزیدنت اویل ۷ کاملا از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR پشتیبانی می‌کند و این موضوع، نیازمند یک دوربین اول شخص است.

رزیدنت اویل ۷ قرار است در روز ۲۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۷ روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. می‌توانید دموی این بازی را روی هر سه پلتفرم به صورت رایگان دانلود کنید. اگر می‌خواهید درباره‌ی اتفاقات پیرامون داستان بازی بیشتر بدانید، در پیش‌نمایش رزیدنت اویل ۷ هم به مکانیک‌ها و سیستم‌های این بازی به صورت مفصل پرداخته‌ایم.

منبع: Game Informer-digikalamag

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *