۴۴ درصد اسمارت فون های فعال شده در طول تعطیلات سال نو میلادی، یکی از مدل های آیفون بودند

بنا بر گزارشی که توسط Flurry Analytics منتشر شده، ۴۴% اسمارت فون هایی که در طی تعطیلات سال نو میلادی فعال شده اند از لوگوی آیفون برخوردار بوده اند. گوشی های سامسونگ که ۲۱% اسمارت فون های فعال شده در این مدت را شامل می شدند در رتبه دوم قرار می گیرند. پس از آن هوآوی و ال جی با کسب میزان فعالسازی ۳% و ۲% در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند. به گزارش Flurry، عدم حضور اسمارت فون های این دو کمپانی در بین ۳۵ گوشی برتر فعال شده در طول این مدت بسیار تعجب آور است. این محاسبات توسط کمپانی Flurry و با بررسی روند فعالسازی گوشی ها در هفته پیش از کریسمس و عید حنوکا صورت گرفته است.
در طول هفته پیش از تعطیلات کریسمس، فبلت ها ۳۷% اسمارت فون های فعال شده را شامل شدند. این گوشی ها که از نمایشگری بین ۵۵ تا ۶.۹ اینچ برخوردارند، سال گذشته در زمان مشابه، ۲۷% آمار اسمارت فون های فعال شده را به خود اختصاص دادند. این آمار در خصوص فبلت ها در سال ۲۰۱۴ معادل ۱۳% و سال پیش از آن فقط ۴% بود. به همین ترتیب، میزان فعالسازی تبلت های سایز معمول از ۱۷% در سال ۲۰۱۳ به ۹% در سال جاری تقلیل یافته است.
Flurry همچنین اشاره کرده است که تعداد اپلیکیشن های دانلود شده در روز کریسمس دو برابر میزان متوسط اپلیکیشن های دانلود شده در هر یک از ایام ماه دسامبر بود. اکثر اپلیکیشن های دانلود شده در روز کریسمس به گروه های پیام رسان، شبکه های اجتماعی، بازی، موزیک، رسانه و سرگرمی تعلق داشتند.

apple11 apple12
منبع:PHONEARENA-techshotپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *