اپلیکیشن اختصاصی Apple Support برای کاربران آمریکایی App Store عرضه شد

اپلیکیشن تخصصی و جدید Apple Support یک ماه پس از عرضه در هلند از امروز در اپ استور ایالات متحده نیز عرضه شده است. اپلیکیشن جدید پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری مجزا و جدید اپل راهکار بسیار ساده‌ای را برای پشتیبانی از دستگاه‌های مختلف اپل در اختیار کاربران این شرکت قرار می‌دهد.

 

Apple Support در واقع به منظور تقلید از وب سایت پشتیبانی اختصاصی اپل طراحی شده است و کاربر پس از دانلود و نصب برنامه، فهرستی از دستگاه‌هایی که اپل ID او روی آنها نصب شده را مشاهده می‌کند. با ضربه زدن روی یکی از این دستگاه کاربر می تواند به اطلاعت مفیدی برای مقال مشخصات سخت افزاری خاص مانند شماره سریال یا IMEI آیفون دسترسی داشته باشد. کاربران هم چنین می‌توانند از وضعیت پوشش AppleCare فعلی دستگاه خود با خبر شوند.

 

درست مانند پورتال پشتیبانی آنلاین اپل، Apple Support مطالب مختلفی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند برخی از مشکلات دستگاه را تشخیص داده و آنها را برطرف کند. برای مثال با ضربه زدن روی آیفون ۷ پلاس و سپس انتخاب مطلب مربطو به شارژو باتری، اپلیکیشن فهرستی از مشکلات احتمالی را نمایش خواهد داد.

 

این اپلیکیشن هم چنین به کاربران امکان می‌دهد تا زمان تعمیر دستگاه خود در یکی از فروشگاه‌های خرده فروشی اپل را تنظیم کرده یا به صورت شخصی از طریق گوشی، چت یا ایمل کارمندان پشتیبانی اپل ارتباط داشته باشند. پس از اینکه گفتگوی کاربر با کارشناسان اپل به پایان برسد، می‌تواند تاریخچه پشتیبانی جدید را مشاهده کند.

 

اپلیکیشن Apple Support به صورت رایگان از App Store قابل دانلود است.

apple-support

منبع:MACRUMORS-techshot
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *