موتورولا به این زودی ها ساعت هوشمند تازه ای عرضه نخواهد کرد

موتورولا ممکن است پس از ساعت هوشمند Moto 360 2015 در آینده ی نزدیک، یا حتی به طور کلی، دیگر دست به تولید ساعت هوشمند دیگری نزند. شرکت یاد شده و شرکت مادر آن یعنی لنوو تایید کرده اند همراه با عرضه ی Android Wear 2 در سال آینده ی میلادی، برنامه ای برای عرضه ی یک ساعت هوشمند جدید ندارند.

 

رئیس بخش بین المللی توسعه ی محصول موتورولا یعنی Shakil Barkat به رسانه ها گفته است که این شرکت در حال حاضر کشش کافی در بازار ساعت های هوشمند نمی بیند تا نسبت به تولید محصولی جدید ترغیب شود. او حتی پا را از این نیز فرا تر گذاشته و اظهار داشته است که گجت های پوشیدنی برای موتورلا آنقدر جذابیت ندارند که هر سال دست به تولید تازه ای در این حوزه بزند.

 

بر اساس گفته های وی، ساعت های هوشمند و دیگر گجت های پوشیدنی بازار چندان بسامانی ندارند و نتوانسته اند آنقدر مخاطب جذب کنند که تولید محصولات تازه در این حوزه را توجیه کند.

 

با این گفته ها مشخص نیست در آینده شاهد محصول پوشیدنی دیگری مثل موتو ۳۶۰ از سوی موتورولا خواهیم بود یا خیر، چرا که به نظر می رسد تولید همین محصول نیز سود چندانی عاید شرکت سازنده اش نکرده است.

 

البته، بنا به گفته های رئیس بخش توسعه ی محصول موتورولا، ظاهراً این شرکت اعتقاد دارد بازار پوشیدنی های مچی هنوز ارزش دارد؛ امری که نشان می دهد شرکت یاد شده احتمال عرضه ی محصول پوشیدنی دیگری در آینده را به طور کلی کنار نگذاشته است.

motorolla

منبع:ENGADGET – teachshot
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *