یک ترفند جالب برای خارج شدن از بلاک بودن در تلگرام

این روزها بیشتر کسانی که از تلگرام استفاده می کنند با توجه به حساس تر شدن تلگرام، از مشکل بلاک بودن رنج می برند.با viwo در ادامه همراه باشید تا یک ترفند جالب برای خارج شدن از بلاکی را به شما معرفی کنیم.

در این قسمت قصد داریم درباره دلایل بلاک شدن صحبت کنیم اما به طور کلی شما زمانی که پیام بی پاسخ برای مخاطبین خود میفرستید بلاک خواهید شد منظور از پیام بی پاسخ پیامی است که شما برای یک نفر ارسال می کنید اما پاسخی دریافت نمی کنید و زمانی که شما این گونه برای مخاطبین خود پیام ارسال می کنید تلگرام شما را به عنوان یک تبلیغ کننده حساب می کند و اجازه ارسال پیام به دیگران را برای شما مسدود می کند و به معنای دیگر بلاک می شوید.در مورد اینکه چه تعداد پیام بفرستید بلاک خواهید شد هنوز معلوم نیست اما اگر شما پیام های یک طرفه زیاد میفرستید هر لحظه باید منتظر بلاک شدن باشید.

%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%a9-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-block-telegram-1

ساده ترین راه برای خارج شدن از بلاک بودن صحبت با ربات Spambot است که در این خصوص قبلا توضیح داده شده است و البته این را هم باید بدانید که از استفاده از ربات Spambot برای دفعه اول بلاک شدن کارامد است و در دفعات بعدی شما باید زمان بیشتری برای رفع بلاکی صرف کنید.اما نگران نباشید اگر شما هم از ربات Spambot نتیجه ای را دریافت نکرده اید ما در اینجا یک ترفند جالب به شما معرفی می کنیم که با استفاده از این ترفند می توانید کمتر از ۲۴ ساعت حساب کاربری خود را از حالت مسدود خارج کنید.

 

برای انجام این ترفند مراحل زیر را اجرا کنید.

۱- شما باید یک حساب کاربری با شماره تلفن فرد دیگر (دوست خود) ایجاد کنید

۲- نام تلگرام خود را با نام دوست خود جابه جا کنید به عنوان مثال اگر شما X هستید و دوستتان Y باشد ؛ بعد از تعویض کردن اسم ها ، شما Y می شوید و دوستتان X.

۳- مرحله بعدی تعویض عکسهای پروفایل است. بدین صورت که شما عکس پروفایل خود را به دوستتان می دهید و دوستتان هم عکس پروفایل خود را برای شما ارسال می کنید و پس از آن اقدام به تعویض آن می کنید.

۴- بعد از عوض کردن عکس ها شما باید آیدی های خود را نیز تعویض کنید.

برای مثال نام آی دی من Navid@ است و آی دی دوست شما mehdi@

پس از جابجا کردن آدرس ها یا همان آی دی؛ در مرحله آخر شما باید وارد یک گروه شوید و هر ۵ دقیقه دو خط متن بگذارید(هر کدام دو بار).

 

پس از ارسال متن خود در گروه تا ۲۴ ساعت آینده یعنی یک روز کامل نباید هیچ پیامی ارسال کنید.

 

تبریک: اکانت شما از ریپورت خارج شد و شما می توانید اسم ، عکس و آدرس خود را مجددا به حالت خود باز گردانید.

 

منبع: بروزرسانی

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *