سامسونگ از ویژگی‌های جدید گلکسی S8 می‌گوید

سامسونگ از ویژگی‌های جدید گلکسی S8 می‌گویدReviewed by سعید حسینی on Oct 30Rating:

سامسونگ در جریان کنفرانس خبری در کشور کره درباره‌ی طراحی و ویژگی‌های جدید گوشی گلکسی S8 صحبت کرد. «لی کیونگ-تائه» (Lee Kyeong-Tae) معاون بخش موبایل این شرکت گفته که پرچم‌دار جدید سامسونگ طراحی شیک و منحصر به‌فردی خواهد داشت. دوربین این گوشی بهبود چشم‌گیری داشته و به هوش مصنوعی بسیار پیشرفته‌ای هم مجهز شده است. البته استفاده از هوش مصنوعی جدید در گلکسی S8 دور از ذهن نبود. سامسونگ مدتی پیش شرکت Viv Labs خالق دستیار هوشمند «سیری»(Siri) را خرید. شرکت Viv Labs بعد از سیری یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ساخته بود که انتظار می‌رود روی گلکسی S8 آن را ببینیم.

گلکسی S8 ظاهر شیکی دارد و از دستیار هوشمند پیشرفته‌ای استفاده می‌کند.

سامسونگ در این برنامه گفت که برای جلوگیری از وقوع دوباره‌ی اشتباه گلکسی نوت ۷ با گروه‌ها و سازمان‌های مختلف کار می‌کند تا بتواند محصول بسیار خوبی تولید و راهی بازار کند. محصولی که از نظر سخت افزاری و نرم افزاری بسیار ایمن باشد.

براساس اطلاعات منتشر شده، گلکسی S7 با فروش بسیار خوبی هم مواجه شده و به تا مدتی دیگر به عنوان پر فروش‌ترین گوشی تاریخ شرکت سامسونک معرفی می‌شود. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که با توقف تولید گوشی گلکسی نوت ۷، افزایش در خواست برای خرید گلکسی S7 اج بسیار زیاد شد. حتی سامسونگ امروز مدل جدیدی از این گوشی را هم در رنگ آبی معرفی کرد.

در حال حاضر کمتر از ۵ ماه تا معرفی گلکسی S8 باقی‌مانده و سامسونگ سعی دارد محصولی راهی بازار کند که بتواند تجربه‌ی تلخ نوت ۷ را از بین ببرد.

samsung-galaxy-s7-edge-product-hero-2-768x488

منبع: Phone Arena-digikalamag
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *