[تماشا کنید]تریلر Titanfall 2 پر از صحنه‌های اکشن و سینمایی است

[تماشا کنید]تریلر Titanfall 2 پر از صحنه‌های اکشن و سینمایی استReviewed by سعید حسینی on Oct 19Rating:

شرکت بازی‌سازی «الکترونیک آرتز»، تهیه‌کننده‌ی بازی تایتان‌فال (Titanfall)، تریلر جدیدی از قسمت دوم این بازی منتشر کرده است. تریلر جدید تایتان‌فال ۲ بخش داستانی و تک‌نفره‌ی این بازی را به تصویر می‌کشد.

تایتان‌فال ۲ قرار است در روز ۷ آبان عرضه شود.

داستان تایتان‌فال ۲، قصه‌ی شخصیتی به اسم «جک کوپر» را دنبال می‌کند. جک کوپر یک پیاده نظام است، اما امیدوار است تا روزی بتواند خلبان یک تایتان شود. می‌توانید حدس بزنید که او به زودی به آرزوی‌اش می‌رسد و یک تایتان کلاس Vanguard به دست می‌آورد. در طی داستان تایتان‌فال ۲، جک کوپر و تایتان‌اش باید با هماهنگی کامل مبارزه کنند و زنده بمانند.

همانطور که احتمالا می‌دانید، سازندگان بهترین قسمت‌های مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty بازی تایتان‌فال ۲ را می‌سازند. «وینسنت زمپلا» و «جیسون وست»، کارگردان و موسسان استودیوی Infinity Ward بودند؛ استودیویی که بازی‌هایی مثل Call of Duty 2، Call of Duty 4 و Modern Warfare را ساخته است. این طور که به نظر می‌رسد، تایتان‌فال ۲ هم قرار است صحنه‌هایی اکشن و بسیار سینمایی داشته باشد.

تایتان‌فال ۲ قرار است در روز ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی (۷ آبان) روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

titanfall-2-featured-768x488

منبع: Gematsu – digikalamag
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *