ممنوع شدن حمل نوت ۷ در پروازهای آمریکا در حال بررسی است!

ممنوع شدن حمل نوت 7 در پروازهای آمریکا در حال بررسی است!Reviewed by محمد حسین اسکی on Sep 7Rating:

هفته ی گذشته بود که در پی انفجار ۳۵ گوشی گلکسی نوت ۷ سامسونگ در فراخوانی از مشتریان خود خواست بدون هیچ نگرانی نوت ۷ های خود را در هر کشوری که هستند برای تعویض بازگردانند. حالا خبر می رسد که ممنوع شدن حمل نوت ۷ در پروازهای آمریکا در حال بررسی است. آژانس های هواپیمایی آمریکای شدیدا به فکر افتاده اند. با viwo همراه باشید.

خطوط پرواز عمده ی آمریکا از جمله FAA ،TSA و سایر خطوط هوایی دیگر قصد دارند تصمیم نهایی خود را در مورد ممنوع شدن حمل نوت ۷ در پروازهای آمریکا را در این تعطیلات آخر هفته اعلام کنند.

ممنوع شدن حمل نوت ۷ در پروازهای آمریکا

FAA در گفتگویی با gizmodo هنوز در حال بررسی این موضوع است و هنوز هم یک تصمیم نهایی گرفته نشده است.

این شرکت های هواپیمایی در حال کار بر روی دستورالعمل هایی برای استفاده از نوت ۷ به هنگام پرواز است. کارکنان هواپیما و مسافران اجازه نخواهند داشت از باترهای یا شارژرهای که در این فراخوان سامسونگ اعلام شده اند در هواپیما استفاده کنند و حتی آنها را در چمدان خود حمل کنند.

ممنوع شدن حمل نوت 7 در پروازهای آمریکا 1

 

سامسونگ این فراخوان را به درستی انجام نداده است، کاری که سامسونگ از ابتدا باید انجام می داد دریافت گواهینامه ی ایمنی محصول در آمریکا بود. اکنون سایر سازمان ها باید به فکر چاره ای برای حل این مشکل باشند.

سامسونگ تاکنون ۱ میلیون گلکسی نوت ۷ را از زمان معرفی این مدل جدید در ماه اوت به فروش رسانده است، فراخوان جدید برای ۲.۵ میلیون گلکسی نوت ۷ تولید شده منتشر شده است.

سامسونگ در حال ارائه ی بازپرداخت و تعویض نوت ۷ های معیوب است. نوت ۷ های نو تا چند هفته ی آینده در دسترس قرار خواهند گرفت. اما گوشی های قبلی هنوز هم در بعضی از مغازها موجود هستند.

هنوز مشخص نیست که ایجاد ممنوعیت برای یک مدل خاص گوشی چگونه به تصویب خواهد رسید. آیا آژانس های هواپیمایی به دقت همه ی گوشی ها را چک خواهند کرد؟ این کار مثل این است که خمیر دندان تمام مسافران چک شود!

نوت ۷ انفجاری، در بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی استفاده خواهد شد. بهتر است همه ی مسافران تمام انفجارهای اخیر را به خاطر داشته باشند و جان افراد حاضر در سفرهای هوایی را به خطر نیندازند!

منبع: hotappnews – gizmodo

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *